Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

MANDARİN RESORT HOTEL


GİZLİLİK POLİTİKASI


 

Bu web sitesi www.mandarinresortbodrum.com ("Web Sitesi"), size bundan sonra " Mandarin Resort Hotel ", "biz" veya "biz" olarak anılacak olan Mandarin Resort Hotel ……………………………………………… tarafından sunulmaktadır. . Sizinle ilgili kişisel verilerin işlenmesini düzenleyen ve kişisel verilerinize ilişkin çeşitli haklar veren AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği ve Türkiye Kişisel Verileri Koruma Yasası ………….gibi veri koruma mevzuatına uyuyoruz. Bu Gizlilik Politikasının amacı, bu Web Sitesi aracılığıyla bize sağladığınız kişisel verilerinizi otel rezervasyonları, Mandarin Resort Hotel deki konaklamanız ve sağlanan ve / veya toplanan kişisel verilerle bağlantılı olarak nasıl kullanacağımız hakkında sizi bilgilendirmektir. bizim tarafımızdan diğer kanallar aracılığıyla. Kişisel Verilerinizin tarafımızca işlenmesine ilişkin geçerli veri koruma yasası kapsamındaki haklarınız hakkında da sizi bilgilendiririz. Bize Kişisel Verilerinizi sağlamadan önce, aynı zamanda otel hizmetlerimizi yöneten Hüküm ve Koşullarımızın bir parçasını oluşturan bu Gizlilik Politikasını okumanızı öneririz.I. Kişisel Veriler nedir?

Bu Gizlilik Politikasının amaçları doğrultusunda, "Kişisel Veriler", örneğin Web Sitemiz aracılığıyla veya bizi aradığınızda bizimle etkileşimde bulunduğunuzda tarafınızdan sağlanan herhangi bir bilgi anlamına gelir veya Web Sitemizi kullanımınız yoluyla sizin hakkınızda toplanan veriler kişisel olarak, doğrudan (örneğin adınız) veya dolaylı olarak tanımlanır, çünkü veriler, adınız, kimlik numarası, konum verileri, çevrimiçi bir tanımlayıcıya (örn. telefon numarası) bireysel bir kişi olarak atıfta bulunur. Mandarin Resort Hotel 'deki konaklamanızla ilgili diğer durumlarda da sizinle ilgili kişisel veriler toplayabiliriz.

II. Ne tür veriler ne amaçla saklanır ve işlenir?


 

1. Web Sitesinin Kullanımı

Web sitemizde her gezindiğinizde, sizinle ilgili veriler toplanır ve işlenir. Aşağıdaki verileri topluyoruz:

·      Web sitemize erişmek için kullandığınız tarayıcı veya cihazla ilgili bilgiler

·      IP adresi

·      Taradığınız ülke

·      Ziyaret edilen siteler dahil tarama alışkanlıkları

·      Yaş

·      Medeni durum ve

·      Diğer demografik ve istatistiksel bilgiler

Veriler, Web sitemizde kullandığımız oturum tanımlama bilgileri (tanımlama bilgileri ile ilgili olarak aşağıya bakın) aracılığıyla toplanır. Anonim kullanım profilleri oluşturmak, pazarlama amaçları için ve Web Sitemizi ve sunduğumuz hizmetleri optimize etmek için kullanmadan önce anonimleştirilir. Bu veriler, bu Web Sitesinin ziyaretçisini kişisel olarak belirlemek için kullanılmayacaktır.


 

2. Bizimle etkileşim kurmak

Bizimle her etkileşimde bulunduğunuzda (örneğin, Web sitemiz aracılığıyla, telefonla veya üçüncü taraf bir sağlayıcı aracılığıyla bir oda rezervasyonu yapmak, blogumuza bir yorum göndermek, haber bültenimize kaydolmak) bize sağladığınız Kişisel Verileri toplayabilir ve işleyebiliriz.

a. Oda rezerve etmek

Bir oda rezerve ettiğinizde, aşağıdakileri içeren Kişisel Verileri toplarız:

·      Seçtiğiniz otel

·      Seçtiğiniz tarihler

·      Rezervasyondaki oda sayısı

·      Rezervasyondaki kişi sayısı (yetişkinler ve çocuklar)

·      Çocuk yaşı

·      Ücret / özel teklif seçildi

·      Herhangi bir eklenti paketi seçildi

·      Tam adınız

·      Şehir ve ülke dahil adresiniz

·      E-posta adresiniz ve

·      Kredi kartı bilgileriniz

İsteğe Bağlı Bilgi

·      Sık Uçan Yolcu Bilgileri

·      Varış Bilgileri

·      Oda, Yatak tipi ve / veya diğer tercihler

·      Cep telefonu

·      Mandarin Resort Hotel sadakat programına katılma seçeneği


 

Bu Kişisel Verileri rezervasyonunuzu yönetmek ve sizinle sözleşmemizi kurmak ve yerine getirmek için kullanıyoruz. Buna kimliğinizin doğrulanması, garanti ve / veya ödeme bilgileri alınması ve kalışla ilgili ve / veya pazarlama iletişimi gönderilmesi dahildir.

Kişisel Verilerinizin korunmasını çok ciddiye alıyoruz ve bu nedenle zorunlu gerekli alanları minimumda tutuyoruz.


 

b. Özel teklifler

Bize iletişim bilgilerinizi verirseniz (örneğin, bizden bir hizmet için rezervasyon yaparken veya Web sitemiz aracılığıyla kaydolurken), bu Kişisel Verileri size ilginizi çekebilecek diğer özel tekliflerin ayrıntılarını göndermek için kullanabiliriz. bizimle önceki etkileşimlerinize (örneğin rezervasyonlar) dayanarak size.

Web sitemiz aracılığıyla kaydolursanız, yalnızca e-posta adresinizi vermeniz gerekir. Web sitemiz aracılığıyla otelimize kaydolduğunuzda, iletişimde kalmaya olan ilginizi yeniden onaylamak için bir e-posta alacaksınız (çift kayıt). Her türlü ek bilgi isteğe bağlıdır ve yalnızca profilinizin kişiselleştirilmesi için kullanılacaktır.

E-posta adresinizi ve ardından çift kayıt yoluyla onay vererek, profilimizde yer almayı kabul etmiş olursunuz. Her zaman profilinizden çıkma bağlantısını tıklayarak istediğiniz zaman onayınızı iptal edebilir ve teklif almaktan vazgeçebilirsiniz. Ayrıca, kişisel profilinizde "veri koruma" altında iptal etme olanağına da sahipsiniz. Başka itirazlar için lütfen bu politikanın sonunda belirtilen iletişim ile iletişime geçin.

Ayrıca, kaç teklife (veya belirli, bağlantılara, vb.) Erişildiğini ve web sitemizde bu sayfaları ziyaret eden kullanıcıları saymak için HTML formatlı e-posta haber bültenlerine web işaretçileri ekliyoruz.


 

c. Mandarin Resort Hotel Sadakat Programı üyeliği / kullanıcı hesabı

Bizimle bir Mandarin Resort Hotel üyeliği / kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz, bu da size kişisel bilgileri ve tercihleri ​​güncelleme gibi ek faydalar sağlar; herhangi bir Mandarin Resort Hotel 'ndeki geçmiş / gelecekteki konaklamaların özeti; herhangi bir Mandarin Resort Hotel 'de üyeye indirimli fiyatlar *; herhangi bir Mandarin Resort Hotel 'nde * özel avantajlar ve indirimler (Mandarin Resort Hotel Sadakat Programı üyelik seviyesine göre değişir); Bir Mandarin Resort Hotel Sadakat Programı üyeliği / kullanıcı hesabı oluşturursanız, sizden aşağıdaki Kişisel Bilgileri sağlamanızı rica ederiz:


 

·      Tam adınız ve e-posta adresiniz

·      Senin doğum tarihin

·      Ev adresiniz ve telefon numaranız

·      E-posta iletişimi için dil tercihiniz

·      E-posta pazarlama tercihleriniz


 

Kişisel Verilerinizi size haber bültenleri ve özel teklifler göndermek için kullanırız.

* Mandarin Resort Hotel Sadakat programı hakkında daha fazla bilgi için lütfen 4. maddeye bakın.

Web kullanıcı hesabı için, info@mandarinresortbodrum.com ile iletişime geçerek istediğiniz zaman hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Mandarin Resort Hotel sadakat programı için hesabınızı www.mandarinresortbodrum.com web sitesi üzerinden devre dışı bırakabilirsiniz.

Hesabınızı devre dışı bırakırsanız, hesabınız devre dışı kalacaktır.


 

d. "Bize Ulaşın" işlevi

Web sitemiz üzerinden "Bize Ulaşın" işlevini kullanarak veya telefonla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri sağlamanız gerekmektedir:

·      Tam adınız

·      Posta kodunuz

·      Telefon numaranız ve e-posta adresiniz,

·      Sorunuz ve

·      Recaptcha, gerçek bir kişi olduğunuzu ve bir robot olmadığınızı onaylamak için

Herhangi bir ek bilgi (örneğin ev adresi) gönüllü olarak sağlanır.

Bilgilerinizi sorunuza cevap vermek için kullanıyoruz.


 

    e. İletişim Sağlayıcıları

Ayrıca, ele almamızı istediğiniz herhangi bir sorunuz varsa, farklı iletişim kanalları (Twitter vb.) Aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçebileceğiniz ilgili İletişim Sağlayıcısının bir özetini bulacaksınız (i) sizinle varış öncesi iletişimlerimizde, (ii) merkezi iletişim merkezimizin açılış sayfasında (iii) size otel düzeyinde sağlayabileceğimiz bu bilgileri içeren broşürler hakkında. Lütfen bu İletişim Sağlayıcılarının, bu kanallarda iletilen Kişisel Verilerinizi bağımsız olarak kontrol ettiğini, yani Kişisel Verilerinizi nasıl işlediklerini, yalnızca kendi sorumlulukları dahilinde olduğunu unutmayın. Toplanan veriler ve bu tür İletişim Sağlayıcı tarafından yürütülen veri işleme işlemleri üzerinde etkimiz yoktur. Veri toplamanın amacı ve kapsamı ve İletişim Sağlayıcı tarafından işlenmesi hakkındaki bilgiler, bu İletişim Sağlayıcısının ilgili veri koruma politikalarında bulunabilir, burada ayrıca haklarınız ve gizlilik koruması seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. 

Ek olarak, yanıtımızı kolaylaştırmak ve sizinle ilgili iletişim kanalı üzerinden gerçek zamanlı olarak iletişim kurmak için, bu iletişim kanalı aracılığıyla bize gönderilen sorularınız tek bir merkezi iletişim merkezinde merkezileştirilecektir. Kişisel Verilerinizin bu merkezi iletişim merkezinde işlenmesinden sorumluyuz. Bu merkeze ve sorularınıza sorumlu personelimiz tarafından erişilebilir. Bilgilerinizi yalnızca sorunuza cevap vermek için kullanıyoruz.


 

f. Mandarin Resort Hotel Blogu

Mandarin Resort Hotel Blogumuzda seyahatle ilgili makaleler yayınlıyoruz. Blog, herkese açık yorumlar göndermenize izin verir. Bir yorum gönderirseniz, ilgili blog yazısı ve kullanıcı adınızla birlikte yayınlanacaktır. Blogumuza yorum göndermek tamamen isteğe bağlıdır.

Bir blog gönderisine yorum yaptığınızda, aşağıdaki Kişisel Verileri toplar ve saklarız:

·      İsim

·      Web Sitesi URL'si

·      Senin yorumun

Bu Kişisel Verileri, yorumu blog sayfasında yayınlamak için kullanırız.


 

3. Mandarin Resort Hotel 'deki konaklamanızı kişiselleştirmek için Kişisel Verilerin İşlenmesi


 

Bir Mandarin Resort Hotel otelindeki konaklamanızla alakalıysa veya ilginizi çekiyorsa sizinle ilgili Kişisel Verileri toplayabilir ve işleyebiliriz. Açık isteğiniz ve onayınız üzerine konaklamanızı kişiselleştirmek için bazı ek verileri toplayabilir ve işleyebiliriz (lütfen aşağıda 3.a.).

a. 'Konaklamanızı Kişiselleştirin' seçeneğimize onayınız

"Konaklamanızı kişiselleştirin" seçeneğini seçerek, benzersiz ve kişisel deneyiminizi iyileştirmek için Mandarin Resort Hotel 'nin hakkınızda daha fazla bilgi edinmesini sağlama seçeneğine sahipsiniz. Yalnızca bu seçeneğe açıkça izin verdiyseniz, sizinle, özellikle de halka açık sosyal medya girişlerinde ve internette daha fazla araştırma yapmamıza izin verilir. Bu seçenek için açık rızanızı almadıysak, özellikle sosyal medyada veya internette herhangi bir araştırma yapmayız.

"Konaklamanızı kişiselleştirin" seçeneğini kabul ederseniz, konaklamanızı daha kişisel hale getirmek için ek araştırma yapabilir ve ilgili bilgileri kaydedebilir ve kullanabiliriz. Örneğin, şu konularda bilgi toplayabiliriz:

·      Golf veya futbolla ilgili spor tercihleriniz, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak bu konuyla ilgili bilgileri size sağlamak için (örneğin, otelin yanında bir golf sahası veya otelin yakınında bir futbol maçı) veya

·      En sevdiğiniz çiçekleri veya şarabı bulmak için sosyal medya profilleriniz, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, size özel konfor veya diğer kolaylıkları sağlamamıza izin verir.

Sizi utandıran veya yerel standartlara, sözleşmelere ve alışkanlıklara uygun olmayan veya bunlara uymayan veya yanlış olan hiçbir bilgiyi toplamayacağız.

Aşağıdaki iletişim bölümü XII'nin ayrıntıları altında bizimle iletişime geçerek ileride istediğiniz zaman onayınızı geri çekebilirsiniz.

b. Açık rızanız olmadan kişisel veri toplama

“Konaklamanızı kişiselleştirin” seçeneğine açık rızanızı vermediyseniz, ek araştırma yapmayız ve ilgili bilgileri kaydetmeyip kullanmayız. Bu tür durumlarda, topladığımız Kişisel Veriler, otelde kaldığınız süre boyunca kişisel olarak veya otel personeli tarafından sizden edindiğimiz bilgilerle ve bir Mandarin Resort Hotel otelinde kalışla ilgili bilgilerle (örn. Oda, yatak tercihleri, yiyecek ve eğer otelde temin edilirse şarap). Bu durumda, özellikle sosyal medyada veya internette herhangi bir araştırma yapmıyoruz.


 

4. Sadakat programı; Mandarin Resort Hotel

Mandarin Resort Hotel sadakat programı, üçüncü taraf bir sağlayıcı tarafından sağlanmaktadır. Gizlilik politikasına buradan  http://www.mandarinresortbodrum.com/ / erişebilirsiniz . 

III. Kişisel Verilerin Paylaşılması

Kişisel Verileriniz paylaşılabilir:

·      Mandarin Resort hotelimizle, örneğin sizinle sözleşmemizi kurmak ve yerine getirmek veya bu tür veri paylaşımına izin verdiğiniz ölçüde. Bu, kimliğinizi doğrulamayı, temasa geçerek ödemeleri almayı ve sizinle iletişim kurmayı içerir.

·      Bu tür ticari ortaklar tarafından düzenlenen bir etkinlik veya etkinlik için rezervasyon yapmanız durumunda ticari ortaklarımızla.

·      Verilerinizi bizim adımıza işleyen üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımız ile. Mandarin Resort hotel 'nin üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları barındırma sağlayıcıları (……………………………..web hizmetleri dahil) ve veri analizi sağlayıcıları, BT hizmetleri ve Mandarin Resort Hotel tarafından Web Sitesini ve işle ilgili diğer hizmetleri size sağlamak için talep edilen diğer benzer hizmetler. Bizim adımıza herhangi bir veri işleme, geçerli yasalara uygundur.

Kişisel verilerinizi, bu tür veri aktarımına izin vermediğiniz veya geçerli yasalar uyarınca bu tür bir aktarıma izin verilmediği sürece üçüncü taraf alıcılara aktarmayacağız.

IV. Sosyal Medya Düğmeleri

Web sitemizde şu sosyal medya eklentilerini kullanıyoruz: Facebook, Google+, Twitter,  Instagram, Eklentiler, ilgili sosyal medya ağlarının sağlayıcısının logosu ile işaretlenmiş sosyal medya düğmeleriyle tanımlanabilir.

Bu eklentileri 2 tıklama çözümünü kullanarak uyguladık. Bu, Web Sitemizde gezindiğinizde, Kişisel Verilerin başlangıçta bu sosyal medya eklentilerinin sağlayıcıları tarafından toplanmayacağı anlamına gelir. Yalnızca eklentilerden birine tıklarsanız Kişisel Verileriniz iletilecektir: Eklentiyi etkinleştirdiğinizde, veriler ilgili eklenti sağlayıcısına otomatik olarak iletilir ve onlar tarafından saklanır (ABD sağlayıcıları söz konusu olduğunda Kişisel Verileriniz ABD'de saklanacaktır). Toplanan veriler ve sağlayıcılar tarafından yürütülen veri işleme işlemleri üzerinde hiçbir etkimiz yoktur ve veri toplamanın tam kapsamından, amaçlarından veya saklama sürelerinden haberdar değiliz.

Veri toplamanın amacı ve kapsamı ve eklenti sağlayıcı tarafından işlenmesi hakkındaki bilgiler, bu sağlayıcıların ilgili veri koruma politikalarında bulunabilir; burada ayrıca haklarınız ve gizlilik koruması seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Facebook Inc., 1601 S California Ave, Palo Alto, California 94304, ABD: https://www.facebook.com/privacy/explanation

Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountainview, California 94043, ABD:
https://www.google.com/policies/privacy/

Twitter, Inc., 1355 Market St, Suite 900, San Francisco, California 94103, ABD; https://twitter.com/privacy.

Instagram LLC., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 94025, ABD:
https://help.instagram.com/155833707900388

LinkedIn Corporation, 2029 Stierlin Court, Mountain View, California 94043, ABD: http://www.linkedin.com/legal/privacy-policy.

V. YouTube videolarının entegrasyonu

Web sitemize YouTube kanalımıza bir bağlantı ekledik. Videolar, YouTube, LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, ABD tarafından işletilen http://www.YouTube.com adresinde saklanmaktadır. Videoları oynatmadığınız sürece Kişisel Verileriniz YouTube'a aktarılmayacaktır. Bu veri aktarımı üzerinde hiçbir etkimiz yok. Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin daha fazla bilgiyi YouTube'un gizlilik politikası kapsamında https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/ adresinde bulabilirsiniz.


 

VI. Çerezler

Web sitemizde tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Çerezler, bir web sunucusu tarafından web tarayıcınıza gönderilen ve yerel olarak bilgisayarınıza kaydedilen küçük metin dosyalarıdır. Tanımlama bilgisi, sunucunun tarayıcıyı her sayfada benzersiz şekilde tanımlamasına olanak tanır. Çerezler bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermez ve virüs içermez.
Web sitemizde aşağıdaki çerez kategorilerini kullanıyoruz:

Kategori 1: Kesinlikle Gerekli Tanımlama Bilgileri
Bu tanımlama bilgileri, Web Sitesinde gezinmenizi ve özelliklerini kullanmanızı sağlamak için gereklidir. Bu çerezler olmadan, giriş bilgilerinizi hatırlamak veya rezervasyon için sağlanan verileri hatırlamak gibi talep ettiğiniz hizmetler sağlanamaz.

Kategori 2: Performans Tanımlama Bilgileri
Bu tanımlama bilgileri, insanların web sitemizi nasıl kullandıkları hakkında bilgi toplar. Örneğin, kullanıcıların sitemize nasıl ulaştığını, sitemize nasıl göz attığını veya kullandığını anlamamıza yardımcı olmak ve gezinme, rezervasyon deneyimi ve pazarlama kampanyaları gibi alanları iyileştirebileceğimiz alanları vurgulamak için Google Analytics çerezlerini kullanıyoruz. Bu çerezler tarafından saklanan veriler asla kişisel kimliğinizin oluşturulabileceği kişisel ayrıntıları göstermez.

Kategori 3: İşlevsellik Çerezleri
Bu çerezler, Web Sitemizi ziyaret ettiğiniz ülke, dil ve misafir sayısı, otel, kalış süresi gibi arama parametreleri gibi yaptığınız seçimleri hatırlar. Bunlar daha sonra size seçimlerinize daha uygun bir deneyim sağlamak ve ziyaretleri daha özel ve keyifli hale getirmek için kullanılabilir.

Web tarayıcılarının mevcut sürümleri, hem birinci hem de üçüncü taraf tanımlama bilgilerinin yerleşimi ve süresiyle ilgili gelişmiş kullanıcı kontrolleri sunar. Kullanabileceğiniz tanımlama bilgisi yönetimi özellikleri hakkında daha fazla bilgi için web tarayıcınızın "Yardım" menüsünde "tanımlama bilgileri" arayın. Tarayıcınızdaki ayarları değiştirerek tanımlama bilgilerini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağını da öğrenebilir ve www.allaboutcookies.org adresinde çerezler hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bununla birlikte, tarayıcınızdaki çerezleri devre dışı bırakmayı seçerseniz, web sitelerimizdeki belirli etkinlikleri tamamlayamayabilir veya belirli bölümlerine doğru şekilde erişemeyebilirsiniz. İlgi alanına dayalı reklamcılık hakkında, bu çerezlerden nasıl vazgeçileceği de dahil olmak üzere daha fazla bilgi isterseniz, lütfen http://youronlinechoices.eu/ adresini ziyaret edin.


 

VII. Google Analytics

Web sitemiz, üçüncü taraf sağlayıcı Google, Inc. ("Google") tarafından sağlanan bir web analizi hizmeti olan Google Analytics'i kullanır. Google Analytics, Web Sitemizi kullanımınızı değerlendirmek, Web Sitesi etkinliği ve Web Sitesi etkinliği ve internet kullanımı ile ilgili diğer hizmetler hakkında raporlar derlemek amacıyla kullanılır. Çerez tarafından Web Sitesini kullanımınızla ilgili oluşturulan bilgiler genellikle Google tarafından Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sunuculara iletilir ve burada saklanır. Bu aktarım, Google'ın Gizlilik Kalkanı sertifikası ve Google ile yaptığımız ayrı bir veri işleme sözleşmesi kapsamındadır:
https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=de&ref_topic=2919631 (Google Analytics ve verilerle ilgili bilgiler gizlilik).

VIII. Veri korumaya uyum için ne tür güvenlik önlemleri?

Uygun güvenlik standartlarını korumaya çalışıyoruz ve Kişisel Verilerinizin mevcut son teknolojilere uygun olarak korunması için, özellikle verileri kayıp, tahrifata veya erişime karşı korumak için sağlam teknik ve organizasyonel önlemleri uygulamaya koyduk. yetkisiz üçüncü şahıslar. Kredi kartı bilgileri gibi özellikle makul Kişisel Verilerin internet üzerinden aktarımı için, yalnızca şifreli aktarım yollarını kullanıyoruz ve amaçlanan bir dizi politika ve prosedür olan Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standartlarına (PCI DSS) uyarız. kredi, banka ve nakit kartı işlemlerinin güvenliğini optimize etmek ve kart sahiplerini kişisel bilgilerinin kötüye kullanılmasına karşı korumak. Ancak internet üzerinden bilgi aktarımı tamamen güvenli değildir. Yani, Kişisel verilerinizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapacak olsak da, Web Sitemize iletilen verilerinizin güvenliğini garanti edemeyiz. Herhangi bir iletim kendi sorumluluğunuzdadır. Kişisel verilerinizi aldıktan sonra, yetkisiz erişimi önlemek için katı prosedürler ve güvenlik özellikleri kullanacağız. Dahili işlemlerimiz, açık internete karşı güvenlik duvarı olan ve içinde her türlü iletişimin şifreli bir şekilde işlendiği bir VPN içinde gerçekleşir. Üçüncü şahıslar (yani harici şirketler) bizim için veri işleme hizmetleri sundukları sürece, onları veri gizliliği düzenlemelerimize uygunluk taahhüdünde bulunduk. Harici hizmet sağlayıcıları, bu düzenlemelere uygunluk açısından Küresel Veri Koruma Yöneticimiz tarafından denetlenir. Web sitemize iletilen verilerinizin güvenliğini garanti edemeyiz. Herhangi bir iletim kendi sorumluluğunuzdadır. Kişisel verilerinizi aldıktan sonra, yetkisiz erişimi önlemek için katı prosedürler ve güvenlik özellikleri kullanacağız. Dahili işlemlerimiz, açık internete karşı güvenlik duvarı olan ve içinde her türlü iletişimin şifreli bir şekilde işlendiği bir VPN içinde gerçekleşir. Üçüncü şahıslar (yani harici şirketler) bizim için veri işleme hizmetleri sundukları sürece, onları veri gizliliği düzenlemelerimize uygunluk taahhüdünde bulunduk. Harici hizmet sağlayıcıları, bu düzenlemelere uygunluk açısından Küresel Veri Koruma Yöneticimiz tarafından denetlenir. Web sitemize iletilen verilerinizin güvenliğini garanti edemeyiz. Herhangi bir iletim kendi sorumluluğunuzdadır. Kişisel verilerinizi aldıktan sonra, yetkisiz erişimi önlemek için katı prosedürler ve güvenlik özellikleri kullanacağız. Dahili işlemlerimiz, açık internete karşı güvenlik duvarı olan ve içinde her türlü iletişimin şifreli bir şekilde işlendiği bir VPN içinde gerçekleşir. Üçüncü şahıslar (yani harici şirketler) bizim için veri işleme hizmetleri sundukları sürece, onları veri gizliliği düzenlemelerimize uygunluk taahhüdünde bulunduk. Harici hizmet sağlayıcıları, bu düzenlemelere uygunluk açısından Küresel Veri Koruma Yöneticimiz tarafından denetlenir. Kişisel verilerinizi aldıktan sonra, yetkisiz erişimi önlemek için katı prosedürler ve güvenlik özellikleri kullanacağız. Dahili işlemlerimiz, açık internete karşı güvenlik duvarı olan ve içinde her türlü iletişimin şifreli bir şekilde işlendiği bir VPN içinde gerçekleşir. Üçüncü şahıslar (yani harici şirketler) bizim için veri işleme hizmetleri sundukları sürece, onları veri gizliliği düzenlemelerimize uygunluk taahhüdünde bulunduk. Harici hizmet sağlayıcıları, bu düzenlemelere uygunluk açısından Küresel Veri Koruma Yöneticimiz tarafından denetlenir. Kişisel verilerinizi aldıktan sonra, yetkisiz erişimi önlemek için katı prosedürler ve güvenlik özellikleri kullanacağız. Dahili işlemlerimiz, açık internete karşı güvenlik duvarı olan ve içinde her türlü iletişimin şifreli bir şekilde işlendiği bir VPN içinde gerçekleşir. Üçüncü şahıslar (yani harici şirketler) bizim için veri işleme hizmetleri sundukları sürece, onları veri gizliliği düzenlemelerimize uygunluk taahhüdünde bulunduk. Harici hizmet sağlayıcıları, bu düzenlemelere uygunluk açısından Küresel Veri Koruma Yöneticimiz tarafından denetlenir. Üçüncü şahıslar (yani harici şirketler) bizim için veri işleme hizmetleri sundukları sürece, onları veri gizliliği düzenlemelerimize uygunluk taahhüdünde bulunduk. Harici hizmet sağlayıcıları, bu düzenlemelere uygunluk açısından Küresel Veri Koruma Yöneticimiz tarafından denetlenir. Üçüncü şahıslar (yani harici şirketler) bizim için veri işleme hizmetleri sundukları sürece, onları veri gizliliği düzenlemelerimize uygunluk taahhüdünde bulunduk. Harici hizmet sağlayıcıları, bu düzenlemelere uygunluk açısından Küresel Veri Koruma Yöneticimiz tarafından denetlenir.


 

IX. Haklarınız

Kişisel verilerinizin toplanması ve kullanılmasıyla ilgili olarak şunları yapabilirsiniz:

·      Örneğin "veri koruma" kapsamında profilinizi iptal ederek onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilir,

·      Bize sizinle ilgili Kişisel Verileri işleyip işlemediğimizi, hangi amaçlarla ilgili Kişisel Veri kategorilerini, bilgilerin hangi alıcı kategorilerine açıklandığını, mümkünse kişisel verilerin depolanması için öngörülen süreyi (veya mümkün değil, o dönemi belirlemek için kullanılan kriterler),

·      Üçüncü bir tarafa aktarımla ilgili uygun güvenlik önlemleri hakkında bizden bilgi
isteyin, bizden işlenmekte olan Kişisel Verilerin bir kopyasını isteyin ve Kişisel Verilerinizi yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan ve makine tarafından okunabilir bir biçimde almayı ve bu verileri iletmemizi isteyin bizden herhangi bir engel olmadan başka bir denetleyiciye. "Profilim" bağlantısı aracılığıyla, kişinizle ilgili saklanan tüm verileri görüntüleyeceksiniz. Buna ek olarak, kayıtlı rezervasyonlarınızı “Rezervasyonlarım” bağlantısı üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. Yetkisiz kişilerin ne profilinize ne de rezervasyonlarınıza erişemeyeceğini garanti ederiz,

·      yanlış verilerin düzeltilmesi,

·      Kişisel Verilerinizin daha fazla işlenmesine itiraz etme ve silinmesini talep etme,

·      kişisel verilerinizin işlenmesinin Mandarin Resort Hotel tarafından kısıtlanmasını talep etme,

·      Sizinle ilgili yasal etkiler oluşturan veya benzer şekilde sizi önemli ölçüde etkileyen profil oluşturma dahil, yalnızca otomatik işlemeye dayalı bir karara tabi olmama talebinde bulunabilirsiniz.


Bizimle saklanan kişisel verilerinizle ilgili başka sorularınız varsa veya haklarınızı kullanmak istiyorsanız, lütfen aşağıda belirtilen iletişim bilgileri aracılığıyla Küresel Veri Koruma Yöneticimize başvurun.


 

X. Kişisel Verilerin saklanması ve silinmesi

Kişisel verilerinizi yalnızca yukarıda belirtilen işleme amaçlarını yerine getirmek için gereken sınırlı bir süre boyunca saklayacağız. Bu süreden sonra kişisel verileriniz silinecektir. Kişisel verilerinizi rızanıza dayanarak işlersek, kişisel verilerinizi işleme amaçlarını yerine getirmek için gereken sınırlı bir süre boyunca saklayacağız.

Sizinle bir sözleşme yaptığımızda, bilgilerinizi bizimle olan sözleşmeye dayalı ilişki süresince ve izin verildiği ölçüde, bu ilişkinin sona ermesinden sonra belirtilen amaçları gerçekleştirmek için gerekli olduğu sürece saklayacağız. bu bildirimde. Saklama süresini belirleme kriterleri, yasal ve sözleşmeye dayalı gereksinimler, sizinle ilişkimizin niteliği, ilgili verilerin niteliği ve teknik gereksinimlerdir. Kanunlar, belirli dönemler için belirli bilgileri tutmamızı gerektirebilir.

Kişisel verileri pazarlama amacıyla veya sizin rızanızla işlediğimiz yerlerde, siz bizden durdurmamızı isteyene kadar ve bundan kısa bir süre sonra (isteklerinizi yerine getirmemize izin vermek için) verileri işleriz. Ayrıca, gelecekte talebinize saygı gösterebilmemiz için size doğrudan pazarlama göndermememizi veya verilerinizi işlemememizi talep ettiğiniz gerçeğinin bir kaydını tutuyoruz.

Diğer durumlarda, kendimizi yasal taleplerden korumak veya işimizi yönetmek için sizinle herhangi bir ilişki sona erdikten sonra uygun bir süre boyunca verileri saklayabiliriz.


 

XI. Güncellemeler

Bu Gizlilik Politikası periyodik olarak güncellenebilir. İlk sayfasının üst kısmındaki tarihi buna göre güncelleyeceğiz ve mevcut olacak olan yaptığımız değişiklikleri kontrol etmenizi tavsiye ederiz . Bazı durumlarda, geçerli yasaların gerektirdiği şekilde, belirli veri işleme faaliyetlerini veya bu Gizlilik Politikasında yapılan önemli değişiklikleri size aktif olarak bildirebiliriz.


 

XII. Veri korumayla ilgili sorular ve / veya sorunlar için irtibat kişisi kimdir?

Lütfen info@mandarinresortbodrum.com adresinden Küresel Veri Koruma Yöneticimizle iletişime geçin