bodrum'un buluşma noktası
bodrum'un buluşma noktası
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Mandarin Resort, iklimi, doğası, Egeli yaşam tarzı ile şekillenen tatil anlayışıyla dünyanın gözde turizm merkezlerinden biri olan Bodrum’un kalbinde yer alıyor. Kentin genç, dinamik ve enerjik yüzünü misafirlerine yansıtıyor. Bodrum’un denizi, plajları, gündüzü ve geceyi doyumsuz kılan eğlence hayatı ile misafirlerini unutulmaz bir tatilin tam merkezinde ağırlıyor. Sahile 150 m, otogara 300 m mesafede yer alan otelimiz, toplu taşıma güzergahı üzerinde bulunuyor.  

Kapıda karşılandığınız andan itibaren kendinizi özel hissedeceğiniz Mandarin Resort, 21’i family, 68’i triple, 92’si standart toplam 181 oda ve 470 yatak kapasitesi ile sunduğu 24 saat sınırsız hizmeti, sizleri şımartacak.

Misafirlerini ayrıcalıklı ve özel hissettiren kaliteli hizmet anlayışını 5 yıldız ile taçlandıran Mandarin Resort, keyifle yaşayacağınız tatil imkanı sunuyor. Hamam, sauna, masaj keyfi, kapalı ve açık yüzme havuzlarıyla ruhunuza huzur, bedeninize zindelik katacak bir tatil sizleri bekliyor.

Her mevsim açık olan otelimiz Mandarin Resort, hizmetleri, otelcilik anlayışı, ağırlama vizyonuyla tatilinize ayrıcalık katacak.