Yasal Metin
Yasal Metin

Yasal Metin

MANDARİN RESORT HOTEL


YASAL METİN

Mandarin Resort hotel ("Mandarin Resort Hotel") bilgileri ve ürünleri bu web sitesinde aşağıdaki hüküm ve koşullara tabi olarak sunar. Bu siteye erişerek, bu hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Mandarin Resort Hotel , bu hüküm ve koşulları ve bu sitede adı geçen ürünleri, hizmetleri, fiyatları ve programları, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Mandarin Resort Hotel, bu hüküm ve koşulların herhangi bir ihlali durumunda yasalarca ve hakkaniyete uygun tüm çözüm yollarını arama hakkını saklı tutar. Burada açıkça verilmeyen tüm haklar saklıdır.

 

Feragatname

 

1. İÇERİK

Mandarin Resort Hotel, hata kasıtlı olarak veya ağır ihmal nedeniyle meydana gelmedikçe, sağlanan bilgi ve materyalin güncelliği, doğruluğu, eksiksizliği veya kalitesi konusunda sorumluluk kabul etmez. Bu, Mandarin Resort Hotel 'in web sitelerinde sağladığı herhangi bir bilgi ve materyalin herhangi bir şekilde kullanılması sonucunda meydana gelen her türlü kayıp, ek maliyet veya hasarı ifade eder. Tüm teklifler bağlayıcı değildir ve yükümlülük içermez.

 

2. YÖNLENDİRMELER VE BAĞLANTILAR

Mandarin Resort Hotel 'in, web sitelerinden bağlantı verilen veya atıfta bulunulan üçüncü şahıs materyallerinin tasarımı ve içeriği üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bu nedenle Mandarin Resort Hotel, yasadışı içerik hakkında tam bilgi sahibi olmadıkça ve web sitesi ziyaretçilerinin bu sayfaları görüntülemesini engelleyemedikçe, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan herhangi bir içeriğin sorumluluğunu açıkça reddeder ve reddeder.

 

3. TELİF HAKKI

Web sitelerinin yerleşim düzeni, kullanılan diyagramlar, resimler ve logoların yanı sıra bireysel katkıların toplanması telif hakkı ile korunmaktadır. Mandarin Resort Hotel 'in izni olmadan diğer elektronik veya basılı yayınlarda diyagramlar, resimler veya metinler gibi nesnelerin çoğaltılmasına veya kullanımına izin verilmez.

 

4. BU SORUMLULUK REDDİNİN YASAL GEÇERLİLİĞİ

Bu sorumluluk reddi beyanı, size atıfta bulunulan internet yayınının bir parçası olarak görülmelidir. Hüküm ve koşullardan herhangi birinin ilgili yasalar nedeniyle geçersiz olduğunun tespiti durumunda, kalan hüküm ve koşullar bu durumdan etkilenmez.

 

5. GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik politikamızı görüntülemek için lütfen buraya tıklayın .

6. SOSYAL MEDYA YÖNETİCİ FİRMA KULLANIM KOŞULLARI

Sosyal Medya Yönetici Firma kullanım şartlarımızı görüntülemek için lütfen buraya tıklayın .